SALDA GÖLÜ-EĞİRDİR-PAMUKKALE TURU

SALDA GÖLÜ-EĞİRDİR-PAMUKKALE TURU

Türkiye'nin Maldivleri ve Pamukkale

Tur Programı

Yazdır

1.Gün

Gece 23:30’da Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 23:59'da Ümitköy Galleria karşısında buluşarak Eğirdir'e hareket. Gecemiz yolda geçiyor.

2.Gün

Sabah saatlerinde Eğirdir Gölü'ne varışımızın ardından göle nazır kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Eğirdir Gölü çevresinde yürüyüşümüzü yapıyoruz. Keyifli yürüyüş sonrası Eğirdir Kalesi, Hızır Bey Cami, Yeşil Ada’yı gezdikten sonra rotamızı, Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen masmavi rengi ve bembeyaz sahili ile Salda Gölü’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz hava şartları doğrultusunda gölde yüzebilir, dileyen misafirlerimiz yürüyüş ve fotoğraf çekerek vakit geçirebilirler. Ardından Pamukkale’ye hareket edip bölgede bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün

Sabah açık büfe kahvaltı sonrası Hierapolis Antik kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik Kent’te sırasıyla Hamam binası, Nekropol alanı, ana cadde üzerinde bulunan  Domitian Kapısı, Latrin binası, Tapınak ve Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan sütunlu havuzda kısa bir mola veriyoruz. Ardından bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan travertenlere ulaşıyor ve traverten havuzlarına girmek için verilecek serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası öğle yemeği için travertenlerden ayrılıyoruz. Dönüş yolculuğumuza başlamadan önce dünyaca ünlü Denizli tekstil atölyeleri geziyor, yol üzerine Kaklık Mağarası’nı ziyaret edip, Ankara'ya hareket ediyoruz.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Çevre gezileri 
 • 1 gece yarım pansiyon konaklama 
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ikramlar
 • Seyahat sigortası
 • Milli park girişleri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Notlar

Not: Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 530,00
Odada Üçüncü Kişi 490,00
Tek Kişilik Oda 605,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 370,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 450,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

MUSTAFA EMRE DOKUR

03/11/2019

Dolu dolu geçen, güzel bir turdu. Teşekkür ediyorum.

NURŞEN TANSEL

01/11/2019

Tur harikaydı, emeği geçen herkese teşekkürler.

HAYDAR KÜREKCİ

31/10/2019

Güzel, keyifli bir turdu. Seçilen yerler güzeldi, yeterliydi.

DİLEK BİLGEN

29/10/2019

Uzun zamandır gitmek istediğim bir turdu çok memnun kaldım.

AYŞE İNCİ

19/09/2019

Turdan, otelden, gezdiğimiz yerlerden çok memnun kaldım, iyiydi. Memnun olarak ayrıldık, tekrar buluşmak umuduyla, çok teşekkürler.

Toplam 14 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi