MUDURNU-GÖYNÜK- SÜNNET GÖLÜ- SÜLÜKLÜ GÖL TURU

MUDURNU-GÖYNÜK- SÜNNET GÖLÜ- SÜLÜKLÜ GÖL TURU

Eşsiz Mimari ve Doğa

Tur Programı

Yazdır

Sabah saat 07.00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30’da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak Göynük’e hareket. 

Muhteşem doğayla iç içe geçirdiğimiz yolculuğun ilk molasını Göynük’te veriyor ve eski tarihi evleri görüyoruz. Mudurnu ve Göynük tarihi evleri nedeniyle kentsel sit alanı olarak ilan edilmiştir. Buraya kadar gelmişken Fatih Sultan Mehmet’in hocası Akşemsettin’in Türbesi’ni ziyaret ediyoruz. 

Öğle yemeği molasının ardından, 1050m. yükseklikteki eşsiz manzarası ve tüm özellikleriyle hem fizyolojik hem de psikolojik terapi merkezi olarak tanımlanabilecek Sünnet Gölü’ne hareket ediyoruz. Misafirlerimize temiz havada, doğanın muhteşem güzellikleri ve göl manzarasında vakit geçirebilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Yürüyüşünüz sırasında genç ve yüzlerce yıllık çam ağaçlarıyla birlikte göle akseden mavi, turkuaz ve yeşilin onlarca tonunu görüp ciğerlerimizi bol bol oksijen ile dolduruyoruz. 

Sonrasında Tabiat Parkı olan  tamamıyla  ormanlarla kaplı bir coğrafyanın tam ortasında yer alan Sülüklü Göl’e hareket ediyoruz. Göl çevresinde yürüyüş yapıp serbest zaman verip ardından Mudurnu’yu görmek için yola koyuluyoruz. 600 yıldır ayakta kalan Yıldırım Bayezid Cami ve Hamamı ve tarihi evlerinin görülmesinin ardından Ankara’ya hareket. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş. 

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

 


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Ulaşım
  • Çevre gezileri  
  • Milli park, müze ve ören yeri girişleri
  • Araç içi kahvaltı
  • Öğle yemeği 
  • Rehberlik hizmeti
  • Ayder Turizm refakati ve ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Özel harcamalar,
  • Yemekte alınacak ekstra içecekler.

Notlar

***Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Gezi Ücreti 170
3-12 Yaş Çocuk Ücreti 135
Yaş Çocuk Ücreti 0
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

NURAY İĞCİOĞLU

31/10/2019

Umduğum gibi güzel bir gün geçirdim. Görmediğim yerleri gezme ve bilgilendirme imkanı buldum.

TÜLİN KOÇ

29/10/2019

Ayder Turizm ile seyahat ettiğim için çok memnunum. Her seferinde farklı kültürler ve yöresel yemekler yiyoruz, memnun kalıyoruz. Eczaneme gelen müşterilerime , eş dost ve akrabalarıma sizin turlardan çok memnun kaldığımı bildiriyorum.

GİRAY DURMUŞOĞLU

30/07/2019

Oldukça keyifli ve eğlenceli bir turdu. Yemek yediğimiz lokanta çok güzeldi. Günübirlik bir tur için her şey çok güzeldi. Genel anlamda beni fazlasıyla tatmin etti.

AYŞEN BARIŞMAN

29/07/2019

Memnunum, her şey güzeldi, her zamanki gibi düzgündü, teşekkürler.

NEJDET AY

19/03/2019

Her zamanki Ayder titizliği ve hizmet kalitesi. Teşekkürler.

Toplam 27 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi