LİKYA (FETHİYE-KAŞ-KALKAN) TURU

LİKYA (FETHİYE-KAŞ-KALKAN) TURU

Rüya Gibi Bir Tur...

Tur Programı

Yazdır

1.Gün

ANKARA-FETHİYE

Sıhhıye Sezenler  Sokak Atatürk Lisesi önünde  gece saat 22.00’de ,Ümitköy Galleria AVM karşısı 22:30 da buluşup Polatlı-Afyon-Isparta-Burdur güzergâhı üzerinden  Fethiye’ye hareket ediyoruz.

2.Gün

TAM GÜN MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU, YÜZME MOLALARI, ADA GEZİLERİ

Fethiye‘deki otelimize varış. Açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında tam gün yemekli tekne turunda akşama kadar deniz kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Gün sonunda otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla Hisarönü gecelerinde eğlenme imkanı.)

3.Gün

ÖLÜDENİZ, SAKLIKENT, TLOS ANTİK KENTİ, YAKAPARK, BELCEKIZ KOYU 

Sabah kahvaltısı  sonrasında Dünya markamız Ölü Deniz’e hareket ediyoruz. Belcekız olarak bilinen milli parkta turkuaz renkli denizde yüzmek için serbest zaman. Dileyenler yamaç paraşütü yapabilirler. Sonrasında Türkiye’nin en uzun kanyonu Saklıkent Kanyonu’nda yürüyüş ve fotoğraf molası veriyoruz.  Suların dans ettiği Yakapark ve Tlos Antik Kenti’ni panoramik olarak görüyor  ve otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.Gün

TAM GÜN MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU, YÜZME MOLALARI, ADA GEZİLERİ

Sabah kahvaltısı  ardından tam gün yemekli tekne turunda akşama kadar deniz kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz.  Gün sonunda otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün

KALKAN, KAŞ, PATARA PLAJI, YÜZME MOLASI, FETHİYE MERKEZ

Sabah kahvaltısı ardından güne başlıyor ve her sokağında ayrı bir manzara olan Kalkan’da çay molası veriyoruz.  Rotamızda Kaş şehir turu ve liman gezisi var. Öğle yemeği sonrasında 18 km. uzunluğa sahip Patara Plajında yüzmek için serbest zaman. Fethiye merkez gezisi sonrasında otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün

TAM GÜN MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU, YÜZME MOLALARI, ADA GEZİLERİ

Sabah kahvaltısı  ardından tam gün yemekli tekne turunda akşama kadar deniz kum ve güneşin tadını çıkarıyoruz. Otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7.Gün

SALDA GÖLÜ - ANKARA

Sabah kahvaltımızın ardından Salda gölüne doğru yola çıkıyoruz, Öğlen yemeği için serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket. Gerekli molalar verilerek  Ankara’ya varış.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım,
 • 5 gece Nevada Hotel'de yarım pansiyon konaklama,
 • İlk gün alınacak kahvaltı,
 • 3 tekne turu,
 • 3 öğle yemeği (teknede),
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • Ayder Turizm refakati ve ikramları... 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri(3),
 • Yemeklerde alınacak menü haricindeki içecekler,
 • Özel harcamalar,
 • Saklıkent giriş ücreti,
 • Patara plajı giriş ücreti,
 • Milli park giriş ücretleri,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri.

Notlar

ören yeri giriş ücretleri: Patara Plajı: 3 TL, Saklıkent Kanyonu giriş ücreti: Yetişkin-10 TL, öğrenci - 6 TL

Not: Yakapark'ta alınacak öğle yemeğinde sadece Nakit ödeme geçerlidir.

(Not :İlk gün programımızda tekne turu olduğundan, valizler harici bir plaj çantası hazır edilmesi önerilir.)

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: Spor ayakkabı, terlik, hırka, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi,  mayo, havlu ve rahat kıyafetler.

Not: Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

 

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 2.450,00
Odada Üçüncü Kişi 2.450,00
Tek Kişilik Oda 3.200,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 1.000,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 2.000,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

EMEL TANRISINIBİLİR

31/08/2018

Bayram arifesi ve bayram olmasına rağmen bizleri sıkıntıya sokmadan, son derece profesyonel, sistemli, eğlenceli ve ekonomik bir tatil yaptık. Teşekkür ederiz.

MAHİR ERDOĞAN

29/08/2018

Mükemmel buluyorum.

OYA YEŞİLBAŞ

28/08/2018

Gerek otel, gerekse ulaşım ve görevli arkadaşlarımızdan gayet memnun kaldım. Çok güzel bir gezi oldu. Bundan sonra da Ayder Turizm tercihimdir.

AYLA SAĞKAN

25/08/2018

Turumuzun her şeyinden çok memnun kaldık. Kaptanımız çok iyi, güler yüzlü işinin ehli. Teşekkürler.

MUHSİN SAĞKAN

24/08/2018

Çok iyi şekilde, huzurlu bir ortamda tatilimizi bitiriyoruz. Teşekkürler Ayder.

Toplam 27 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi