Sizi Arayalım

LİKYA (FETHİYE-DALYAN-MARMARİS) TURU

LİKYA (FETHİYE-DALYAN-MARMARİS) TURU

Rüya Gibi Bir Tur...

Tur Programı

Yazdır

1.Gün

ANKARA-FETHİYE

22:30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 23:00’da Ümitköy Galleria Avm önünde buluşarak misafirlerimizin alınması ve ardından Fethiye’ye hareket. Gecemiz yolda geçiyor.

2.Gün

FETHİYE-KAYAKÖY-ÖLÜDENİZ

Fethiye’de alınan köy kahvaltısının ardından, liman manzarasının en güzel seyretme noktası olan ve Fethiye’nin sembollerinden biri Amintas Kral Kaya Mezarına çıkıyoruz, sonrasında limana gelip Eski Çarşıyı keşfe çıkıyoruz, çarşı gezimizin ardından Kaya Çukuru da denilen, mübadele döneminden kalma evlere rastlayacağımız tarihi Kayaköy’e hareket ediyoruz. Kayaköy’ü gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman. Daha sonra buluşarak “Tanrının Dünya’ya Bahşettiği Cennet” olarak da nitelenen Ölüdeniz’e gidiyoruz. Muhteşem denizin ve kumun tadını çıkaracağınız serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde...

3.Gün

FETHİYE-ONİKİ ADALAR

Kahvaltının ardından Fethiye şehir merkezine hareket ediyoruz. Gün boyunca sürecek olan "12 Adalar" tekne turumuzu yapıyor ve bakir koylarda denize girebilmenin keyfine varıyoruz. Öğle yemeğini de teknede alacağımız turumuzun ardından akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.Gün

FETHİYE-SAKLIKENT KANYONU-TLOS ( YAKAKÖYÜ)

Kahvaltı sonrası dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan ve yaklaşık 1.8 milyon yıl önce depremler ile oluşmuş 18 km. uzunluğa sahip Saklıkent Kanyonu'nda 1 saatlik yürüyüş. Kanyon yürüyüşü sonrası dileyen misafirlerimiz Saklıkent’in içinden çıkan Karaçay üzerinde serbest vakit geçirebilirler. Daha sonra yaklaşık 4000 senelik bir geçmişe sahip olan, 4 ayrı imparatorluğun izlerini hala taşıyan Tlos Antik Kenti ve Yaka köyünü gezdikten sonra otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Gün

FETHİYE-DALYAN-İZTUZU-GÖCEK

Kahvaltı sonrası Akdeniz’in mucizevi labirenti Dalyan’a hareket. Köyceğiz gölünden Akdeniz’e açılan kanal boyunca yol alacağımız teknemize biniyor ve radyoaktif bileşikler bakımından zengin olan, Sultaniye Kaplıcaları'nın sularıyla çamur banyosu yapıyoruz. Ardından Caretta Caretta kaplumbağalarının doğal yumurtlama alanı İztuzu Plajı'nda deniz molası veriyoruz. Dönüş yolunda tapınak cepheli kaya mezarlarıyla tanınan Kaunos’un panoramik olarak görülmesi ve otelimize geri dönüş yolunda yine bölgenin en güzel yerleşimlerinden biri olan Göcek Liman’da serbest zaman alıp sonrası otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

6.Gün

MARMARİS TEKNE TURU – AKYAKA AZMAK NEHRİ TEKNE TURU

Sabah kahvaltısının ardından Marmaris’e hareket ediyor, serinleyebileceğimiz ve tüm gün sürecek olan Marmaris tekne turumuza çıkıyoruz, tüm gün Marmaris’in mavi koylarında yüzdükten sonra otelimize geri dönüşte doğası ve sakinliği ile ün yapmış Akyaka’ya geçiyoruz. Akyaka’da Azmak Nehrinin soğuk suları üzerinde unutulmayacak bir kanal turu yaptıktan sonra otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

7.Gün

BURDUR GÖLÜ - ANKARA

Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyor ve Burdur Gölü’nün görülmesinin ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Yolda verilecek molaların ardından akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve turumuzun sonu.

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım,
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama,
 • İlk gün alınacak ekstra kahvaltı,
 • 3 tekne turu,
 • 2 öğle yemeği (teknede),
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • Ayder Turizm refakati ve ikramları... 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınacak menü haricindeki içecekler,
 • Özel harcamalar,
 • Dalyan’da çamur banyosu,
 • İztuzu Plajı giriş ücreti,
 • Saklıkent giriş ücreti,
 • Milli park giriş ücretleri,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri.

Notlar

Müze Ücretleri:
Amintas Kral Kaya Mezarı 5 TL, Kayaköy 5  TL, Ölüdeniz Girişi 7 TL,  Tlos Ören Yeri 5 TL, İztuzu 5 TL, Patara Plajı 5 TL Dalyan Çamur Banyosu 5 TL.

(Not :İlk gün programımızda Ölüdeniz Plajında yüzme olacak, bunun için valizler harici bir plaj çantası hazır edilmesi önerilir.)

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: Spor ayakkabı, terlik, hırka, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi,  mayo, havlu ve rahat kıyafetler.

Ulaşım Notu:

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus,      27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. 

 

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 1.790,00
Odada Üçüncü Kişi 1.590,00
Tek Kişilik Oda 2.190,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 890,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 1.390,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Nakit, Havale/EFT ve Kredi Kartı tek çekimlerde geçerlidir. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

EMEL TANRISINIBİLİR

31/08/2018

Bayram arifesi ve bayram olmasına rağmen bizleri sıkıntıya sokmadan, son derece profesyonel, sistemli, eğlenceli ve ekonomik bir tatil yaptık. Teşekkür ederiz.

MAHİR ERDOĞAN

29/08/2018

Mükemmel buluyorum.

OYA YEŞİLBAŞ

28/08/2018

Gerek otel, gerekse ulaşım ve görevli arkadaşlarımızdan gayet memnun kaldım. Çok güzel bir gezi oldu. Bundan sonra da Ayder Turizm tercihimdir.

AYLA SAĞKAN

25/08/2018

Turumuzun her şeyinden çok memnun kaldık. Kaptanımız çok iyi, güler yüzlü işinin ehli. Teşekkürler.

MUHSİN SAĞKAN

24/08/2018

Çok iyi şekilde, huzurlu bir ortamda tatilimizi bitiriyoruz. Teşekkürler Ayder.

Toplam 27 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi