İZMİR-KUŞADASI-EFES-ŞİRİNCE-ÇEŞME-ALAÇATI-ESKİ FOÇA TURU

İZMİR-KUŞADASI-EFES-ŞİRİNCE-ÇEŞME-ALAÇATI-ESKİ FOÇA TURU

Tur Programı

Yazdır

1.Gün

Akşam saat 23.30’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden 23.59’da Ümitköy Galleria Avm karşısından hareket ediyoruz.

2.Gün

Erken saatlerde Kuşadası’na varışımızın ardından güzel bir kahvaltı ile güne başlıyoruz. Tekne turu yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Sonrasında rotamızı Selçuk’a çeviriyoruz. Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Ardından Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Memmius  Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra,)  göreceğimiz yerler arasında. Efes Antik Kenti gezimizin ardından şarabı ve eski Rum Evleri ile meşhur Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince’de keyifli biz gezi yapıp İzmir merkezdeki otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama İzmir’deki otelimizde. 

3.Gün

Sabah kahvaltısının ardından Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüp , Çeşme meydanda serbest zaman veriyoruz. Adından Alaçatı’ya hareket. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama İzmir’deki otelimizde.

4.Gün

Sabah kahvaltının ardından güne başlıyoruz İzmir Konak Meydanı’nı panoramik olarak görüyoruz. Kordon, Saat Kulesi ve Hükümet Konağı'nı gördükten sonra Asansör gezisini yapıyoruz. Şahane manzaralı fotoğraflar çekmeniz için serbest zamanımız olacak . Güzergahımızda  Eski Foça’ya var. Eski Foça sahilini, sokaklarını ve evlerini görüp serbest zaman sonrası Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar sonrası Ankara’ya varış. 

Bir başka Ayder Turizm turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • İlk gün  kahvaltı
 • Çevre gezileri 
 • 2 Gece yarım pansiyon konaklama 
 • Kuşadası’nda tekne turu
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ikramlar
 • Seyahat Sigortası
 • Milli park  girişleri

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel Harcamalar
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Müze giriş ücretleri

 

Notlar

Not: Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 880,00
Odada Üçüncü Kişi 830,00
Tek Kişilik Oda 1.080,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 500,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 680,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorum Yazın

Acente Girişi