İSTANBUL NOSTALJİ TURU

İSTANBUL NOSTALJİ TURU

Şimdi İstanbul'da Olmak Vardı

Tur Programı

Yazdır

1.Gün

Ankara'dan saat 23.50'de Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden, 00.20'da Ümitköy Galleria Avm karşısından yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli mola ve ikramlar sonrası İstanbul’a varıyoruz.

2.Gün

Beylerbeyi’nde boğaz manzarası eşliğinde kahvaltımızı aldıktan sonra Haliç’in o ünlü panoramasını en iyi seyredebileceğimiz Pierre Loti’ye teleferik ile çıkıyoruz. Manzara eşliğinde çay-kahvemizi yudumlayıp fotoğraf çekimi sonrası tekrar teleferik ile aşağıya inip, Eyüp Camisini ziyaret ediyoruz. Ardından Panorama 1453 Tarih müzesi ve Miniatürk müzesini ziyaret edip öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Dolmabahçe Sarayına gidiyoruz. Haremlik ve Selamlık bölümlerini gezdikten sonra Eminönü’ne hareket ediyoruz. Mısır Çarşısında Alış-veriş için serbest zaman verdikten sonra, Eminönü’nden tekne turu için teknemize binip İstanbul Boğazını geziyoruz. Tekne turu sonrası otobüsümüze binip otelimize hareket ediyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  (Akşam yemeği sonrası isteğe bağlı Kumkapı’ya gidilecektir)

3.Gün

Otelimize kahvaltımızı aldıktan sonra çıkışımızı yapıp, İstanbul’un göz bebeği olan Galata Kulesine gidiyoruz. Kule çıkıp İstanbul seyri yapıp ardından Emirgan’da bulunan ve bir sanat müzesi olan Sakıp Sabacı Müzesini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Emirgan Korusuna gidip yürüyüş yapıp çay-kahve içmek için serbest zaman veriyoruz.  Ardından Taksim’e geçiyoruz. İstiklal Caddesinde yürüyüş yapıp, Pera müzesi ve St. Antoien Kilisesini ziyaret edip, Ortaköy’e gidip, Ortaköy Camisi’ni ( Büyük Mecidiye Camisi) ziyaret edip Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli mola ve ikramlarımız sonrasında Ankara’ya varıyoruz. 

Bir başka Ayder Turizm gezisinde buluşmak ümidi ile vedalaşıp ayrılıyoruz.


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım,
 • İlk Gün Kahvaltı, 
 • Boğazda tekne turu, 
 • 1 geceyarım pansiyon konaklama
 • Çevre gezileri
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Ayder Turizm refakati ve ikramlar...

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
 • Tüm öğle yemekleri, 
 • Son gün akşam yemeği, 
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri, 
 • Pierre Loti teleferik ücreti, 

Notlar

*** Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

0 312 232 4 233 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
0 312 232 4 233 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorumlar

GÜLER GÜRATEŞ

18/03/2019

Memnun kaldım. Daha öncede bu turla katılmıştım, tercih ettim.

SAİME BİRSEN YAMAÇ

06/03/2017

Grubumuz çok keyifliydi.Çabuk kaynaştık.Konakladığımız otel ve yemekler çok güzeldi. Her zamanki gibi her şey harikaydı.

Toplam 2 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi