Sizi Arayalım

ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI TURU

ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI TURU

Hızlı Tren Konforuyla Neşeli Bir Gün...

Tur Programı

Yazdır

Sabah tren saatine göre  Hızlı Tren garında buluşup, Eskişehir’e hareket ediyoruz. Eskişehir'e vardığımızda bizi bekleyen aracımıza binerek güzel bir kahvaltı için hareket ediyoruz, kahvaltı sonrası ilk olarak kentin çehresini değiştiren Porsuk düzenlemesi ile Türkiye’nin Venedik’i sayılan tekne turumuz ile kentin sudan görünümüne vakıf olacağız. Gezimizin ardından Eskişehir’in tarihi Odunpazarı semtinde Cam Eserleri Müzesi'ni gezeceğiz, sonrasında Balmumu Heykel Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra dünyada tek olan Eskişehir Lületaşının hem işlenişini hem de hazır eserlerin sergi ve satışlarının yapıldığı Atlıhan’da kısa bir alışveriş molası veriyoruz.

Kurşunlu Külliyesi’nde de cam işçiliğinin heyecan veren atmosferini ve Lületaşı Sergisini göreceğiz. Eskişehir’e özel yöresel menümüz ile öğle yemeğimizi aldıktan sonra kentin görkemli parklarına doğru yol alıyoruz. Kente yapay bir plaj kazandıran Kent Park'ta yeşilin keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında Saz Ova Parkı’nda ünlü Bavyera saraylarını ve masal kahramanları ile eğlenceli ve bol fotoğraflı bir öğleden sonrası geçiriyoruz. Günün sonunda belki de hüzünlü hikâyesi ile milli sanayi hamlemizin gecikmesinde de etkili olacak "ilk yerli" otomobil olan "Devrim" arabasını görecek ve Ankara’ya dönüş için tren garına hareket edip Ankara’ya ulaşacağız.

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız...

 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • Çevre gezileri  
 • Sabah kahvaltısı
 • Ören yeri girişleri
 • Öğle yemeği 
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ikramlar
 • Porsuk Çayı’nda tekne turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
 • Yemekte alınacak içecekler
 • Müze giriş ücretleri

Notlar

***Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30 - 45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Araç tipine göre koltuk yeri değişkenlik gösterebileceğinden sadece koltuk numarası garanti edilir.

Gezi Ücreti 115
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 100
0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

SEVİM BALLIM

08/09/2017

Genel olarak memnun kaldık.

METİN DEMİR

07/09/2017

Ayder Turizmin turizme yönelik çalışmalarını olumlu görüyorum.

ŞERİFE SELEŞ

24/05/2017

Memnun kaldım . Teşekkürler.

FATMA ALBAYRAK

23/09/2015

TÜM HİZMETLERDEN MEMNUN KALDIM

AYŞE AYFER YILDIRIM

22/09/2015

AYDER TURİZMDEN HER TÜRLÜ KONFORU , RAHATLIĞI , KALİTEYİ , UYUMU , SAYGIYI BİZE SAĞLADIĞI İÇİN ÇOK MEMNUNUM. HER ZAMAN SİZİNLE SEYAHAT ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Toplam 12 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi