Hızlı Tren Konforuyla Neşeli Birgün
ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI-MÜZELER TURU

Yazdır

Tur Programı

Tur Programı

Sabah saat 08.45’de Ankara Tren Garı hızlı tren peronunda buluşma. Saat 09.15 treni ile hareket. 10.30’da Türkiye'nin en önemli yol kavşaklarından birisi olan,  Eskişehir’e varış. Türkiye’de işlenebilir Lületaşı çıkarılan ve Türkiye’nin ilk arabası Devrim Arabası’nın da üretildiği ilkler şehri ve Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Eskişehir'e varış. Eskişehir tren garında bizleri bekleyen aracımız ile Eskişehir’in Osmanlı dönemindeki yerleşim yeri olan Odunpazarı’na hareket. Tarihi evleri ve sokakları ile ünlü Odun pazarında, Atlıhan, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi görülecektir. Öğle yemeğinin alınması. Çiğböreği ile ünlü Eskişehir de Çiğ börek yemeden dönmek olmaz. Yemekten sonra Dünyanın en büyük 5. Karikatür Müzesi olan Eskişehir Karikatür Müzesi ve Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesi Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’nin görülmesi. Balmumu heykeller müzesinin ziyaret edilmesi. Türkiye’nin ürettiği ilk ve tek otomobili olma özelliğine sahip Devrim arabasının görülmesi. Eskişehir’in kültürel ve tarihi mirasını gördükten sonra, şehrin içinden geçen etkileyici Porsuk Çayı’nı görmeye gidiyoruz. Şehrin içinde yapılan yeni düzenlemelerle Porsuk Çayı üzerinde dileyen misafirlerimiz tekne, gondol turuna katılabilir. Son durağımız Şehrin içinde apayrı bir şehir olarak inşa edilen içerisinde Türkiye’nin ilk yapay plajını da barındıran Kentin simgesi haline gelmeye aday Kent Park’ın ziyareti. Serbest zaman ardından Eskişehir tren garına hareket. 20:05 treni ile Ankara’ya hareket. 21.30’da Ankara’ya dönüş. Başka bir gezide buluşmak üzere vedalaşma.

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler
  • Eskişehir’e gidiş dönüş tren bileti
  • Ulaşım
  • Çevre gezileri  
  • Milli park, müze ve ören yeri girişleri
  • Öğle yemeği 
  • Rehberlik hizmeti
  • Ayder Turizm refakati
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
  • Özel Harcamalar
  • Tekne turu 

 

Not: Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25-29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

0 312 232 42 33 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir
veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
En kısa sürede size cevap verilecektir.

Ad :
Soyad :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorum Yapın

ADINIZ
SOYADINIZ
GSM
E-MAIL ADRESINIZ
YORUMUNUZ
GÜVENLİK KODU :
 
0,00

3D Secure

3D Secure, elektronik ticaret işlemlerinin güvenliğinin artırılması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilmiş bir sistemdir.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™logoları* bulunan sanal işyerlerinden yapılan alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Bu sayede hem kart sahipleri hem de üye işyerleri olası sahtekarlıklara karşı güvence altına alınır.
* Visa tarafından verilen hizmetler "Verified by Visa®", MasterCard® tarafından verilen hizmetler ise "MasterCard® SecureCode" olarak adlandırılmaktadır.

Kart Sahipleri

3D Secure Sistemine kayıt olarak internet üzerindeki tüm alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilirsiniz.
Alışveriş yapacağınız web sitesi Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olsun veya olmasın, kart kullanımınız kısıtlanmaz. Bununla birlikte Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode hizmetlerine dahil olan web sitelerinden yapacağınız alışveriler ekstra güvenli olur.
Bankanız bu hizmetlere dahil ise bankanızın web sitesinden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanızın web sitesinden bu hizmetlere dahil olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz. Bankanız bu hizmet için kendi markasını da yaratmış olabilir. Bankanızla irtibata geçerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.