ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI-MÜZELER TURU

ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI-MÜZELER TURU

Hızlı Tren Konforuyla Neşeli Birgün

Tur Programı

Yazdır

Sabah saat 08.45’de Ankara Tren Garı hızlı tren peronunda buluşma. Saat 09.15 treni ile hareket. 10.30’da Türkiye'nin en önemli yol kavşaklarından birisi olan,  Eskişehir’e varış. Türkiye’de işlenebilir Lületaşı çıkarılan ve Türkiye’nin ilk arabası Devrim Arabası’nın da üretildiği ilkler şehri ve Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Eskişehir'e varış. Eskişehir tren garında bizleri bekleyen aracımız ile Eskişehir’in Osmanlı dönemindeki yerleşim yeri olan Odunpazarı’na hareket. Tarihi evleri ve sokakları ile ünlü Odun pazarında, Atlıhan, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi görülecektir. Öğle yemeğinin alınması. Çiğböreği ile ünlü Eskişehir de Çiğ börek yemeden dönmek olmaz. Yemekten sonra Dünyanın en büyük 5. Karikatür Müzesi olan Eskişehir Karikatür Müzesi ve Türkiye’nin ilk cam sanatları müzesi Çağdaş Cam Sanatları Müzesi’nin görülmesi. Balmumu heykeller müzesinin ziyaret edilmesi. Türkiye’nin ürettiği ilk ve tek otomobili olma özelliğine sahip Devrim arabasının görülmesi. Eskişehir’in kültürel ve tarihi mirasını gördükten sonra, şehrin içinden geçen etkileyici Porsuk Çayı’nı görmeye gidiyoruz. Şehrin içinde yapılan yeni düzenlemelerle Porsuk Çayı üzerinde dileyen misafirlerimiz tekne, gondol turuna katılabilir. Son durağımız Şehrin içinde apayrı bir şehir olarak inşa edilen içerisinde Türkiye’nin ilk yapay plajını da barındıran Kentin simgesi haline gelmeye aday Kent Park’ın ziyareti. Serbest zaman ardından Eskişehir tren garına hareket. 20:05 treni ile Ankara’ya hareket. 21.30’da Ankara’ya dönüş. Başka bir gezide buluşmak üzere vedalaşma.

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Eskişehir’e gidiş dönüş tren bileti
  • Ulaşım
  • Çevre gezileri  
  • Milli park, müze ve ören yeri girişleri
  • Öğle yemeği 
  • Rehberlik hizmeti
  • Ayder Turizm refakati

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Özel Harcamalar
  • Tekne turu 

Notlar

Not: Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25-29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

0 312 232 4 233 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
0 312 232 4 233 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorumlar

FATMA ALBAYRAK

23/09/2015

TÜM HİZMETLERDEN MEMNUN KALDIM

AYŞE AYFER YILDIRIM

22/09/2015

AYDER TURİZMDEN HER TÜRLÜ KONFORU , RAHATLIĞI , KALİTEYİ , UYUMU , SAYGIYI BİZE SAĞLADIĞI İÇİN ÇOK MEMNUNUM. HER ZAMAN SİZİNLE SEYAHAT ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

SERAP TUNCEL

20/05/2014

HERŞEY ÇOK GÜZELDİ. MEMNUN KALDIK.

NUSRET KILINÇANLAN

19/05/2014

İmkanlarım müsait olsada sizinle bir kaç tura gidebilsem.

NUR ÇEKEL

17/05/2014

BİR DAHA TURA KATILACAĞIM ZAMAN İLK OLARAK AYDER TUR'A BAŞVURACAĞIM.

Toplam 9 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi