Sizi Arayalım

HERKESE KARADENİZ TURU

HERKESE KARADENİZ TURU

Görmeyen Kalmasın...

Tur Programı

Yazdır

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım,
 • 4 gece yarım pansiyon konaklama (2 Gece Ayder Haşimoğlu Otel, 1 Gece Usta Park Otel, 1 Gece Amazon Aretias Otel)
 • İlk gün alınacak ekstra kahvaltı,
 • Açık büfe sabah kahvaltıları (4),
 • Açık büfe akşam yemekleri (4),
 • Milli park, müze ve ören yeri giriş ücretleri,
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • Ayder Turizm refakati ve ikramları,
 • Sürpriz promosyonlar…

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri,
 • Yemeklerde alınacak içecekler,
 • Yurt dışı çıkış harcı,
 • Fırtına Deresi’nde rafting ve zipline ücretleri,
 • Boztepe teleferik ücreti,
 • Özel harcamalar,
 • Kaplıca giriş ücretleri,
 • Uçaklı katılımlarda uçak bileti.

Notlar

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: Spor ayakkabısı, güneş gözlüğü, şapka, hırka ya da kazak fotoğraf makinesi, mayo, havlu ve terlik, güneş kremi, rahat kıyafetler.

 

*** GÜRCİSTAN GİRİŞİNDE ÜZERİNDE TC KİMLİK NUMARASI OLAN (BEBEKLER DAHİL FOTOĞRAFLI) NÜFUS HÜVİYET CÜZDANI GEREKTİĞİNDEN, SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA KİMLİKLERİNİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ! FARKLI KİMLİK KARTLARI (EHLİYET VS.) İLE GEÇİŞ YAPILMAMAKTADIR! YIPRANMIŞ VE SOĞUK MÜHÜRÜ HİSSEDİLMEYEN KİMLİK KARTLARIYLA GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR. 

**** 18 YAŞINDAN KÜÇÜK KATILIMCILARIN GÜRCİSTANA GEÇİŞLERİNDE ANNE VEYA BABASINDAN BİRİNİN BİLE YANINDA OLMAMASI DURUMUNDA NOTER ONAYLI MUVAFFAKATNAME BELGESİ GEREKMEKTEDİR. 

**** SÜREKLİ OLARAK KULLANILAN İLAÇLARINIZ VAR İSE GÜRCİSTAN GEÇİŞİ SIRASINDA YANINIZA RAPORUNUZU ALMAYI UNUTMAYIN.

 Not:***      

Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda 18 kişilik lüx minibüs, 17 – 27 kişi kayıtlarda 31 kişilik lüx midibus,      27-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. 

 

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 1.090,00
Odada Üçüncü Kişi 960,00
Tek Kişilik Oda 1.310,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 230,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 850,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
0-2 Yaş Ücretsiz Çocuk araçta koltuk almamaktadır.
  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 1.020,00
Odada Üçüncü Kişi 890,00
Tek Kişilik Oda 1.250,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 170,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 790,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
Uçaklı Katılım

1. Oda ve Misafir Sayısı Seçimi

Yorumlar

MERAL BAYRAKDAR

19/09/2017

Ayder Turizme gerçekten çok teşekkür ediyorum.Karadeniz Turuna katılmadan önce çok araştırma yaptım ve kesinlikle ayder turizm dedim.8 eylül- 13 Eylül Herkese Karadeniz Turuna katıldım.Rehberimiz Nurhan Hanım bilgileriyle ve güzel anlatımıyla bizleri çok aydınlattı.Nurhan Hanıma güler yüzünden ve vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok ama çok teşekkür ediyoruz.Şoförümüz Kerim Bey ve muavinimiz Kenan Bey onlarada çok teşekkür ediyoruz.Herkese hiç düşünmeden ayder turizmi tercih etmelerini söyleyebilirim.

HALİSE MERVE YILMAZ

15/09/2017

Genelde bireysel gezerim.İlk defa tur tercih ettim.Çok memnun kaldım.Bunu bir klişe gibi algılamayın.Gerçekten sıcakkanlı,çok bilgili bir ekip.Şanslıyım.Kerim Bey,Kenan Bey ve Nurhan Hanım a sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye edeceğim memnuniyetle...

MELTEM KAYAOĞLU

12/09/2017

Ayder Turizm'de gerçekten turizm yapılıyor. Harika bir 5 gün geçirdik. Gece gündüz beraber olduğumuz AYDER EKİBİ Rehber Nurhan hn, Kerim Kaptan ve çok sevgili muavinimiz Kenan turizm içlerine işlemiş. Bu işi severek yapmazsanız müşterinizi mutlu edemezsiniz, turizmi iş olarak görmeyi düşünüyorsanız hiiiiç girişmeyin. Rehberimiz yol boyu 1 dakika susmadı herşeyi anlatarak geçtik şehirleriarası yollarda, harika bir genel kültürle döndük. Kaptanımız ise o kadar zor yollarda, bizlere heyecan vermeden, korkutmadan öyle bir ustalıkla aracı kullandıki, allah nazarlardan saklasın.Kenan ise ayrı bir kişilik, Müşterinin ilgisine göre ne zaman ne isteyeceğini bilen lügatinde hayır olmayan devamlı gülümseyen bir kişilik. Hepsi çok kibar ve zarifti. O kadar doğru bir seçim yapmışımki bu arada kendimi de kutlamak istiyorum AYDER AYDER AYDER KDZ türküsü var ya sanırım bu acente için yazılmış diyecem artık )))) Teşekkürler sevgi ile kalın.... 3 Saatlik harika Batum turu dönüşü, araca yerleştik, (gümrük kapıları gerçekten çok sıkıntılı idi) ama biz çok keyifliydik. Biraz daha fazla kalsak çok güzel olurdu neyse... Otobüs tam hareket edecek, Sanki 3 yıl sonra gelmişiz gibi araçta müzik başladı ve çalan şarkıı MEMLEKETİMdi.... işte turizm buydu.....

FATMA ARAS

08/09/2017

Gayet iyi.

TÜLAY SEZER

07/09/2017

Beklentilerimin her yönüyle fazlasıyla karşılanmıştır.Teşekkür ederim.(emeği geçmiş olan herkese )

Toplam 245 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi