ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI TURU

ESKİŞEHİR-ODUNPAZARI TURU

Hızlı Tren Konforuyla Neşeli Bir Gün...

Tur Programı

Yazdır

Sabah tren saatine göre  Hızlı Tren garında buluşup,  Eskişehir’e hareket ediyoruz. Eskişehir'e vardığımızda bizi bekleyen aracımıza binerek güzel bir kahvaltı için hareket ediyoruz kahvaltı sonrası  ilk olarak kentin çehresini değiştiren Porsuk düzenlemesi ile Türkiye’nin Venedik’i sayılan tekne turumuz ile kentin sudan görünümüne vakıf olacağız. Gezimizin ardından Eskişehir’in tarihi Odunpazarı semtinde Cam Eserleri Müzesi'ni gezip, Türkiye’den ve Dünya’dan modern ve çağdaş sanat eserlerinin sergilendiği bir müze olan Odunpazarı Modern Müze’yi (OMM) gezip, sonrasında Balmumu Heykel Müzesi'ni ziyaret ettikten sonra dünyada tek olan Eskişehir Lületaşının hem işlenişini hem de hazır eserlerin sergi ve satışlarının yapıldığı Atlıhan’da kısa bir alışveriş molası veriyoruz. 

Kurşunlu Külliyesi’nde de cam işçiliğinin heyecan veren atmosferini ve Lületaşı Sergisini göreceğiz. Eskişehir’e özel yöresel menümüz ile öğle yemeğimizi aldıktan sonra kentin görkemli parklarına doğru yol alıyoruz. Kente yapay bir plaj kazandıran Kent Park'ta yeşilin keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında Saz Ova Parkı’nda ünlü Bavyera saraylarını ve masal kahramanları ile eğlenceli ve bol fotoğraflı bir öğleden sonrası geçiriyoruz. Günün sonunda milli sanayi hamlemizin gecikmesinde de etkili olacak "ilk yerli" otomobil olan "Devrim" arabasını görecek ve Ankara’ya dönüş için tren garına hareket edip Ankara’ya ulaşacağız.

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

 


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım
 • Çevre gezileri  
 • Sabah kahvaltısı
 • Ören yeri girişleri
 • Öğle yemeği 
 • Rehberlik hizmeti
 • Ayder Turizm refakati ve ikramlar
 • Porsuk Çayı’nda Tekne turu

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel Harcamalar
 • Yemekte alınacak içecekler
 • Müze giriş ücretleri

Notlar

*** Oturma planı Eskişehir içinde kullanılacak araç içindir. Trende oturma düzeni TCDD tarafından belirlenmektedir.

*** Tren hareket saatlerinde TCDD tarafından değişiklik yapılabilir.

*** Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Gezi Ücreti 185
3-12 Yaş Çocuk Ücreti 160
Yaş Çocuk Ücreti 0
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

AZİME TOPAL

04/12/2019

İlk kez Ayder Turizm ile yolculuğum oldu, memnuniyetimi belirtmek isterim teşekkürler.

SEMRA EFEOĞLU

30/08/2019

Çok güzeldi. Her zaman katılmak isterim.

FILIZ PATAN

28/08/2019

Turdan çok memnun kaldık. 4 yaşındaki çocukla biraz yorucu oldu ama buna değdi. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyorum.

ZEYNEP TÜRKAY

03/05/2019

Güzel bir gezi oldu. Teşekkürler.

FATMA ŞENİZ BADOĞLU

27/03/2019

Her zaman olduğu gibi Ayder'le gezmek çok keyifli. İnşallah daha daha başka turlara da gitmek kısmet olur. Teşekkürler Ayder.

Toplam 40 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi