DÜZCE ŞELALELERİ TURU

DÜZCE ŞELALELERİ TURU

Efteni Gölü-Güzeldere-Aydınpınar-Samandere-Sinekli Yaylası

Tur Programı

Yazdır

Sabah saat 07.00’da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünde, 07.30’da Ümitköy Galleria Avm karşısında buluşarak, muhteşem doğa manzaralarını seyrederek günübirlik Düzce yolculuğumuza başlıyoruz.

İlk durağımız içerisinde yaklaşık 150 kuş türünün yaşadığı Efteni Kuş Gölü. Kuş seyir terasından kuşları ve Efteni Gölü’nü gözlemledikten sonra, fotoğraf makinelerimizi hazırlayarak bir başka doğa harikası olan Güzeldere Şelalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Sonbaharda sarı rengin, ilkbaharda yeşil rengin bütün tonlarının bir arada bulunduğu dev kayın ve gürgen ağaçlarının arasında ilerliyoruz. Çağlayanın sesinden yaklaştığınızı hissettiğiniz anda, ağaçların arasından birden karşınıza çıkan görkemli şelaleyi seyretmenin, köpük köpük akan suyun şırıltısını dinlemenin zevkini tadabilmek bir ayrıcalık. Yeşillikler arasındaki bu muhteşem manzara insana gerçekten heyecan ve coşku veriyor. Diğer farklı güzellikleri de görebilmek için gölden ayrılıp Orman Bakanlığı’nca Tabiat Anıtı olarak tescil edilmiş olan Samandere Şelalesi’ne gidiyoruz. Samandere Şelalesi’nin korkuluklu terası seyir için çok uygundur. Öğle yemeği molasının ardından Aydınpınar Takım Şelaleleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Doğal parkurlardan oluşan yolumuzu, rehberimizin anlatacağı hikayeleri dinleyerek geçirdikten sonra Aydınpınar Takım Şelaleleri'ni görüyoruz, ardından Sinekli Yaylası’na gidip serbest zaman veriyor ve belirlenen saatte Ankara’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalar verilerek Ankara’ya dönüş.

Bu keyifli tur sona ererken,  Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

 


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Ulaşım
  • Çevre gezileri  
  • Milli park giriş ücretleri
  • Araç içi kahvaltı
  • Öğle yemeği 
  • Rehberlik hizmeti
  • Ayder Turizm refakati ve ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Özel harcamalar,
  • Yemekte alınacak menü harici içecekler.

Notlar

Not

*** Düzce turumuzda ulaşım, yol şartları nedeniyle, Minibüs veya Midibaslar’la gerçekleştirilmektedir.

*** Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

Gezi Ücreti 175
3-12 Yaş Çocuk Ücreti 135
Yaş Çocuk Ücreti 0
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorumlar

NEŞE BAYAZIT TOLA

04/07/2019

Çok keyifli bir gün geçirdim, her şey çok güzeldi.

BEYZA YAZAR

02/07/2019

Yolculuk gayet güzeldi. Araçta bulunanlar gayet güler yüzle ve sıcakkanlıydı.

NİLAY GÖKÇE ESKİTOROS

17/04/2019

Planlama , zaman ve program iyiydi.

CAVİT ÇINARLI

15/04/2019

Çok iyiydi, çok memnun kaldım. Genel olarak bundan sonraki hayatımda da Ayder Turizmi tercih etmek isterim.

AYTAÇ KILIÇ

01/10/2018

Bu Ayder ile ikinci tur gezim. İkisi de birbirinden güzeldi. Her turda memnun kaldığım için Ayder ile yola devam.

Toplam 30 Yorum

Yorum Yazın

Acente Girişi