BODRUM – MARMARİS – DATÇA TURU

BODRUM – MARMARİS – DATÇA TURU

Güney Egenin İncileri...

Tur Programı

Yazdır

1.Gün

ANKARA - MARMARİS

Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önünden gece saat 22.00 ‘da, Ümitköy Galleria Avm karşısı 22.30 ‘da buluşup Marmaris’e hareket ediyoruz.

2.Gün

MARMARİS – GÖCEK TEKNE TURU 

Gerekli molalar sonrasında Marmaris’e varıyoruz. Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Göcek’e hareket ediyoruz. Doğa harikası, yeşil ve maviyle huzur bulacağınız ve  tüm gün sürecek olan Göcek Tekne turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında Büyük Ova, Bedri rahmi Koyu, Kleopatra Hamam Koyu, Martı Koyu’nu göreceğiz. Akvaryum ve Yassıca Adaları’nı da gördükten sonra denizin tadını çıkarıyoruz. Tekne turumuz sonunda  otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Marmaris)

3.Gün

DATÇA - ORHANİYE KIZKUMU PLAJI – TURGUT KÖYÜ ŞELALESİ – YÜZME MOLALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ünlü şair Can Yücel ile ünlenen güzel Datça’ya hareket ediyoruz. Eski Datça’ya vardığımızda ilk olarak üstat şairin evini göreceğiz. Dar sokaklarında yapacağımız yürüyüş sonrasında keyifle çayımızı yudumlayacağımız vaktimiz olacak . Daha sonra efsanelere konu olmuş Orhaniye Kızkumu Plajı’nda yüzmek için serbest zaman sunacağız. Yüzme molası aradından Turgut Köyü Şelalesi`ne hareket ediyoruz. Buz gibi sularda serinleme imkânımız olacak. Bu şahane günün sonunda Hisarönü üzerinden otelimize hareket. Akşam yemeği sonrasında dileyen misafirlerimizle Marmaris Merkezde gece eğlencesine gitme imkanı. Konaklama otelimizde  (Marmaris)

4.Gün

DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU PLAJI – ÇAMUR BANYOSU – KÖYCEĞİZ – YÜZME MOLALARI

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında tüm gün sürecek olan  Dalyan Tekne Turu için hareket. Tekne  turumuz esnasında Dalyan Kaunos Kral Kaya Mezarları’nı görecek,  Caretta Carettaların Akdeniz’deki en önemli üreme yeri olan ünlü İztuzu Plajı’nda yüzme molası vereceğiz. Mola sonrasında sazlıklarda yürüyüş yapma imkanımız olacak. Rıza Çavuş çamur banyosunun kükürtlü sularından da faydalanma olanağı bulacağız. Günümüzün son durağı Köyceğiz Gölü`nü de gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Marmaris) 

5.Gün

MARMARİS – KALE – LİMAN – SAKAR GEÇİDİ – SABURHANE - MİLAS

Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında Marmaris Merkeze hareket ediyoruz. Burada limanı ve kaleyi geziyoruz. Sarp Sakar Geçidi’nde Akyaka`nın muhteşem manzarasına nazır çayımızı yudumluyoruz. Daha sonra eski Muğla Evleri’ni göreceğimiz Saburhane’ye gidiyoruz. Tarihi sokaklarda yapacağımız yürüyüş sonrası Milas`a hareket ediyoruz. Milas’ın tarihi dokusu içinde yapacağımız gezimizde; Gümüşkesen Anıtı’nı ziyaret ediyoruz. Buradan antik kent Euromos’u ve olağanüstü güzellikteki Zeus Tapınağı’nı da görüyor ve yörenin sembolü sayılan Kümbet Yel değirmenlerini fotoğraflamak için mola veriyoruz. Bu güzel günün sonunda otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Bodrum)

6.Gün

AZMAK ÇAYI TEKNE TURU - AKYAKA TEKNE TURU

Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında Sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayı’na hareket ediyoruz. Doğal yaşamı da gözlemleyebileceğimiz bir tekne turu gerçekleştiriyoruz. Daha sonra  Akyaka  Tekne Turu’na katılıyoruz. Tur esnasında Lacivert Koyu, İncekumu, Zeytinli Koyu’nu ve Akvaryum Koyu’nu hem tekneden görerek hemde yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Ünlü Sedir Adası’nın gezip gördükten sonra  Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka’nın atmosferini soluduktan ve fotoğraflarını çektikten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği Konaklama otelimizde. (Bodrum) 

7.Gün

BODRUM - ANKARA

Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında Ankara’ya hareket . Gerekli molalarla Ankara’ya varıyoruz. 

Bu keyifli tur sona ererken, Ayder Turizm'in bir başka turunda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız…


Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Tur otobüsü ile ulaşım,
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama,
 • İlk gün alınacak kahvaltı,
 • 3 tekne turu,
 • Azmak Çayı tekne turu,
 • 3 öğle yemeği (teknede),
 • Rehberlik hizmetleri,
 • Seyahat sigortası,
 • Ayder Turizm refakati ve ikramları... 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri(3),
 • Yemeklerde alınacak menü haricindeki içecekler,
 • Özel harcamalar,
 • İztuzu Plajı giriş ücreti,
 • Dalyan çamur banyosu ücreti,
 • Milli park giriş ücretleri,
 • Müze ören yeri giriş ücretleri.

Notlar

(Not :İlk gün programımızda tekne turu olduğundan, valizler harici bir plaj çantası hazır edilmesi önerilir.)

BU GEZİ İÇİN GEREKLİ KİŞİSEL MALZEMELER: Spor ayakkabı, terlik, hırka, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi,  mayo, havlu ve rahat kıyafetler.

Not: Turlarda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 - 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibüs, 25 - 29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibüs, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Turun rotasındaki yol durumuna göre kullanılacak araç tipi acente tarafından değiştirilebilir. Kayıt esnasında koltuk numaraları misafire bildirilir. Tura katılım sayısına göre ulaşımda kullanılacak araçlarda koltuk numaralarında (koridor - cam kenarı) standart olmayıp ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir. Araç tipinin değişmesi halinde acenta koltuk numarası değiştirme hakkına sahiptir. Tek koltuk alımlarında gerekli durumlarda acente koltuk yeri ve numarası değiştirme hakkına sahiptir.

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 2.450,00
Odada Üçüncü Kişi 2.450,00
Tek Kişilik Oda 3.200,00
3-6 Yaş Çocuk Ücreti 1.000,00
7-12 Yaş Çocuk Ücreti 2.000,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.Nakit, Havale/EFT indirimi "Erken Rezervasyon İndirimi" olan turlarda geçerli değildir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorum Yazın

Acente Girişi