Sizi Arayalım

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU

ANKARA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU

Tur Programı

Yazdır

Uçuş Detayları

Uçuş Detayları

21 Ekim 2019 ESB-ECN  07:55 09:10 TK7600

24 Ekim 2019 ECN-ESB  21:50 23:05 TK7607

1.Gün

Turumuza sabah saat 05.00'da Ümitköy Galleria Avm karşısı, saat 05.30'da Sıhhiye Sezenler Caddesi Atatürk Lisesi önünden Ankara Esenboğa Havaalanına transferimizle başlıyoruz. Saat:07.55'de Türk Havayolları tarifeli seferi ile Ankara Esenboğa Havaalanından, Kıbrıs Ercan Havaalanına uçuyoruz. Ercan Havaalanında bizi bekleyen transfer aracımızla Girne'de bulunan otelimize geçiyoruz. Otelimizde tüm gün aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Konaklama ve akşam yemeği Malpas Hotel'de...

2.Gün

Tüm gün otelimizde aktivitelerden yararlanabilirsiniz.

3.Gün

Sabah kahvaltımızın ardından belirtilen saatte otel lobby'sinde buluşarak Lefkoşa-Gazimağusa turumuza çıkıyoruz.  İlk durağımız olarak Boğaz Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Daha sonrasında Lefkoşa'da bulunan ve rumlar tarafından haince katledilen bir aileye ait ev olarak günümüzde müze olarak kullanılan Barbarlık Müzesini geziyor ve yaşananları rehberimizden dinliyoruz. Müze gezisi sonrasında günümzde Yeşil Hat olarak adlandırılan KKTC - Kıbrıs Rum Kesimi arasındaki sınırı ve sınırda bulunan Ledra Palace ile sınır kapısını panoramik olarak görüyoruz.  Sonrasında başkent Lefkoşa'da geziyor ve burda Tarihi Girne Kapıyı görerek Gazimağusa'ya hareket ediyoruz. Gazimağusa da sırasıyla St. Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi, Mağusa Kalesi, Venedik Surları, Kale içi, Lala Mustafa Paşa Camii, Namık Kemal Zindanı ve savaştan beri kapalı olan ve girişlerin yasak olduğu Kapalı Maraş'ı panoramik olarak görerek otelimize dönüyoruz.

4.Gün

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otel lobby'sinde buluşarak Beşparmak gezimize başlıyoruz. Sırasıyla Bellapais Manastırı, St. Hilarion Kalesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği, Çıkartma Plajı, Mavi Köşk gezimizi tamaladıktan sonra havaalanına hareket ediyoruz ve Türk Havayollarının saat:21.50 uçağı ile Ankara'ya dönüyoruz.

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • 3 gece yarım pansiyon (sabah ve akşam yemeği dahil) konaklama
 • 3 gece Diamond Court (ek bina) konaklama
 • Anadolujet çift yön ekonomi sınıf uçak bileti
 • Ankara çift yön Esenboğa Havalimanı transfer 
 • Ankara havalimanı transferi esnasında araç içi sandviç ikramı)
 • Kıbrıs çift yön transfer (Ercan Havalimanı - otel - Ercan Havalimanı)
 • 2 tam gün kültür turu (Lefkoşa,Gazimağusa ve Beşparmak turu)
 • Rehberlik hizmeti

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Özel harcamalar
 • Öğle yemekleri 
 • Yemeklerde alınacak menü harici içecekler
 • Otelde belirtilen ücretli aktiviteler
 • Kültür turları esnasında alınacak yiyecek ve içecekler
 • Müze ve ören yeri girişleri 

Notlar

**Otelde odalara giriş saati 14:00 olup, çıkış saat 12:00'dır.

**Çocuk fiyatları iki yetişkin yanında geçerli olup; çocuk yaşları uçak biletlerinden kaynaklı 00-01,99/02-06,99/07-11,99 aralıkları baz alınarak fiyatlandırılır.

 

  Normal Fiyat
İki Kişilik Odada Kişibaşı 1.490,00
Odada Üçüncü Kişi 1.390,00
Tek Kişilik Oda 1.890,00
2-5 Yaş Çocuk Ücreti 640,00
6-12 Yaş Çocuk Ücreti 1.040,00
0-2 Yaş Çocuk Ücretsiz
0-2 Yaş Ücretsiz olup sadece uçak bileti olarak 100 TL öder

* Belirtilen fiyatlar Kredi Kartı Tek Çekimlerde geçerli olup, Nakit ve Havale/Eft ödemelerinde %5 indirim uygulanır. Kredi kartı taksit talebinde kredi kartı komisyon oranı uygulanmaktadır. Taksit seçenekleri ve indirimler sadece konaklamalı turlarda geçerlidir.

1. Katılımcı Seçimi

Yorum Yazın

Acente Girişi