Sizi Arayalım

Daima Resort Hotel

Yaz için otel araştırmaya başladıysanız kesinlikle doğru adres Daima Resort. Yaz tatiliniz ve seçimleriniz ile keyifli günler geçirebilir ve ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz.

Ultra her şey dahil sistem ile hizmet veren Daima Resort Hotel de, sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe sunulmaktadır. Antalya’ya 40 km, hava alanına 56 km ve şehir merkezine 7 km uzaklıktadır.

Standart Oda, Standart Plus Oda, Standart Geniş Oda ve Aile Odası seçenekleri bulunmaktadır. Daima Hotels, konukları için her detayı düşünür. Daima Resort Hotel Antalya bünyesinde Doktor, Kuru Temizleme, Kuaför, Çamaşırhane hizmetleri, Aerobic, Basketbo, Bilardo, Dalgıçlık Okulu, Dart, Fitness, Hamam, Masa Tenisi, Masaj, Mini Golf, Oyun Salonu, Sauna, Aydınlatmalı Tenis Kortu ve Motorlu Su Sporları bulunmaktadır.

Daima Hotel Antalya hem uygun fiyatlı otel seçenekleri arasında hem de sizin için en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Rahatınız için şimdiden tercih yapmalı ve Gezinomi kalitesini yaşamalısınız.

Bu tablodaki Fiyatlar Havale/Eft - Nakit indirimi baz alınarak hesaplanmışr. Fiyatlar Ödeme şeklinize göre değişiklik gösterebilirir.
Diğer ödeme Seçeklerini görüntülemek için fiyat satırının üzerine tıklayınız.

Yorum Yazın

Acente Girişi